youtube facebook в контакте twitter
Обращения граждан Карта сайта Поиск

Galvenais urologs pilsētas un reģiona: «Nesaturēšana sievietēm ir bīstama patoloģija. Bet šodien viņa tiek ārstēta mājās»

Lagzdiņa Anita: «Es garantēju, ka ikviena sieviete ar urīna nesaturēšanu no pilsētas un reģiona ar atlaidi saņems zāles, kas novērsīs urīnceļu slimību un nesaturēšanas simptomus.»

Ekskluzīva intervija ar pilsētas galveno urologu Lagzdiņu Anitu : «Nesaturēšana sievietēm ir bīstama patoloģija. Bet šodien viņa tiek ārstēta mājās»

Korespondents: Kāpēc urīna nesaturēšanu jūs uzskatāt par bīstamu patoloģiju?

Lagzdiņa Anita: Saskaņā ar statistiku urīna nesaturēšana un noplūde tiek diagnosticēta 72% sieviešu, kas vecākas par 50 gadiem (37% sievietēm, kuras vecākas par 30 gadiem). Visbīstamākais šajā patoloģijā ir tas, ka laika gaitā tas nebūs labāks - būs arvien vairāk un vairāk "noplūdes". Tātad, mitri plankumi uz drēbēm un nepatīkama smaka tikai pastiprināsies.

Saskaņā ar statistiku, pēc 1-2 mēnešus ilgas regulāras “noplūdes” sievietei attīstās disbakterioze maksts, pēc 3-4 mēnešu hroniska kolpīta vai vaginīta. Apmēram gadu vēlāk sievietēm, kuras cieš no urīna nesaturēšanas (un kuras nesaņem atbilstošu ārstēšanu), tiek diagnosticēti labdabīgi veidojumi. Turklāt, cistas parādās ļoti lielā skaitā. Neveselīga mikroflora to veicina. Jebkurā brīdī šādas formācijas var kļūt ļaundabīgas, un tas ir vēzis un nāve.

Katra trešā sieviete cieš no urīna nesaturēšanas, bet pie ārsta dodas tikai 4% pacientu, kas ir saistīta ar šī jautājuma intimitāti.

Tas ir iemesls, kāpēc es uzskatu, urīna nesaturēšanas ārkārtīgi bīstamu slimību, kas šobrīd ir viens no galvenajiem starp visiem sieviešu slimībām. Ikvienam ir dzirdējuši vēzi un onkoloģija, bet pieņemsim sejas tā, vēzis sastopams 3-4% cilvēku, un ik pēc 2 sievietes pēc 40-45 gadiem, cieš no urīna nesaturēšanas.

Korespondents: Kāpēc ārsti nespēj tikt galā ar šo patoloģiju? Jūs jāpalīdz cilvēkiem.

Lagzdiņa Anita: Pirmkārt, sievietes bieži vien pie ārstiem dodas pēdējā brīdī, jo tas ir ļoti intīms jautājums. Un, ja viņi dodas pie ārsta, viņi nelieto zāles regulāri, lai gan jebkura no medikamentiem, ko izrakstījuši ārsti, jālieto stingri saskaņā ar grafiku.

Otrkārt, klīnikās tagad ir ļoti liels darbinieku trūkums. Kā būt laikā, ja urologu visā reģionā ir viena un tā trūkums ārstiem ir 37%? Un no tiem, kas ir, vairāk nekā puse nāk ar iegādātiem diplomiem, un ir baisi atļaut šādus speciālistus cilvēkiem. Viņi dažreiz izraksta tādu ārstēšanu, ka būtu labāk, ja cilvēks mājās atpūstos. Tomēr man nav tiesību viņus nenoalgot. Katram no viņiem ir diploms, dažiem ārstiem ir pat apbalvojuma grādi. Universitāti viņi pabeidza ar apbalvojumiem. Un cilvēki tiek nogalināti no zila. Gados vecāki ārsti, kuriem ir sena akadēmiskā izglītība, fiziski mirst, galu galā nervozi strādā. Un viņu vietu aizņem šādi " muļķi", kuri nezina, ko un kādā situācijā iecelt cilvēkam. Es priecātos viņus visus atlaist un pieņemt darbā kvalificētus speciālistus, bet kur to iegūt tagad?

Korespondents: Tātad normālu ārstu trūkuma dēļ mūsu reģionā ir tik liels procents sieviešu ar urīna nesaturēšanu?

Lagzdiņa Anita: Svarīgs ir ne tikai šis faktors. Ir akūts trūkums kvalitātes medikamentiem. Aptiekās tiek pārdots jebkas, izņemot to, ka tas tiešām var palīdzēt. Vai arī vecas neefektīvas zāles, kuras nespēj palīdzēt, vai arī dažas jaunas modernas viltošanas zāles, kas ir dārgas, bet tās nav efektīvas. Atkal jauni ārsti izraksta visu. Bieži vien tās ir zāles, kas palīdz tikai uz laiku, bet tajā pašā laikā tās kaitē ķermenim, un sekas var būt ārkārtīgi negatīvas. Un lielākā daļa zāļu nav paredzētas reālai urīna nesaturēšanas ārstēšanai.

Sievietes nesaņem ārstēšanu un turpina cieš no urīna nesaturēšanas, kas apgrūtina pilnvērtīgas dzīves nodzīvošanu.

Viss kompleksā dod šādu rezultātu. Sievietes nesaņem ārstēšanu un turpina cieš no urīna nesaturēšanas, kas apgrūtina pilnvērtīgas dzīves nodzīvošanu. Protams, ir arī privāti medicīnas centri. Bet tur strādā tie paši ārsti kā klīnikās. Un galvenokārt no jaunajiem jautājumiem, tikai no tiem, kas neko īsti nesaprot reālajā attieksmē pret cilvēkiem. Viņu vienīgais uzdevums privātajā medicīnas centrā ir iegūt maksimālu naudu no cilvēka. Uzdevumi tiešām palīdz un dziedē nē.

Korespondents: Ko tad vispār vajadzētu darīt sievietēm, kurām ir urīna nesaturēšana? Cieš tālāk no slimības? Jūs esat galvenais urologs reģionā, ja jūs zināt par problēmu, tad tā kaut kā ir jāatrisina!

Lagzdiņa Anita: Protams, es nesēžu dīkstāvē. Bet problēma ar personālu nevar atrisināt ātri. Tas viss ir atkarīgs nevis mani, bet gan par darbu medicīnas universitātēm. Es nevaru apmācīt jauno doktoru sevi. Tāpēc ātrs šīs problēmas risinājums neeksistē. Turklāt šāda situācija pastāv ne tikai pie mums. Es sazināties ar saviem kolēģiem no kaimiņu reģioniem, gandrīz visur ir tādā pašā situācijā.

Katra sieviete urīna nesaturēšanu var izārstēt pati.

Bet šajā cīņā par mūsu sieviešu veselību ir pienācis brīdis. Man izdevās izvēlēties mūsu pilsētu un reģionu kā eksperimentālu jaunas zāles izplatīšanai, kas var pilnībā novērst urīna nesaturēšanas simptomus. Programma tiks pilnībā uzsākta tikai pēc 6 mēnešiem. Bet mūsu pilsētas iedzīvotāji šīs zāles var saņemt tūlīt, sešus mēnešus pirms visu citu valsts reģionu iedzīvotāji.

Korespondents: Kāpēc jūs domājat, ka viņš kaut ko mainīs?

Lagzdiņa Anita: Tam ir 3 galvenās darbības. Pirmkārt, tas veicina urinācijas procesu normalizēšanu un iekaisuma procesu noņemšanu. Otrkārt, tas novērš uroģenitālās infekcijas turpmāku attīstību. Treškārt, tas mazina sāpes un atjauno pH līdzsvaru, uzlabo asins piegādi nierēm un urīnceļiem. Tas ir, narkotikai ir vesela virkne veselību uzlabojošu darbību.

Tajā pašā laikā pašas noplūdes pazūd ļoti ātri - dažu dienu laikā pēc zāļu lietošanas sākšanas veļa būs sausa. Lai pilnībā novērstu slimības simptomus, kā likums, ir pietiekami lietot zāles tikai no viena līdz vairākiem kursiem. Pamatkurss: 10 dienas pēc zāļu lietošanas, pēc tam 4 brīvdienas. Retos gadījumos, iespējams, vajadzēs lietot narkotiku nedaudz vairāk - līdz 8 kursiem.

Korespondents: Kas ir šīs zāles? Kāds ir noslēpums, par tās efektivitāti?

Lagzdiņa Anita: Šis Urotrin, ir viens no jaunākajiem medikamentiem Eiropā. Atšķirībā no daudzām citām zālēm, to izveidoja nevis farmācijas komerciāls uzņēmums, bet gan valsts zinātniskās institūcijas. Zāles ir izveidojusi starpnozaru grupa no labākajiem ārstiem un zinātniskajiem ekspertiem Eiropā.

Šis preparāts tika izstrādāts uroģenitālās sistēmas normalizācijai vīriešiem. Bet klīnisko pētījumu laikā tika apstiprināta preparāta terapeitiskā iedarbība arī priekš sievietēm.

Visa Urotrin pievilcība slēpjas faktā, ka tos var ārstēt mājās. Visi zina, ka sievietes (un arī vīrieši) nesteidzas konsultēties ar ārstiem ar tik delikātu problēmu. Tas ir apkaunojoši un neērti. Ar «Urotrin» tas nav nepieciešams!

Urotrin tiek pārdots ārpusbiržas veikalā. Tas ir pilnīgi dabīgs preparāts, kas sastāv no ārstniecības augu ekstraktiem. Tas satur dzērveņu, kumelīšu, nātru un priežu ekstraktus.

Vēl viena svarīga Urotrin priekšrocība ir tā, ka tas satur arī taukskābju magnija sāļus, mikrokristālisko celulozi, kas ir paredzēti sieviešu uroģenitālās sistēmas uzlabošanai. Tas ir, tam ir visaptveroša dziedinoša iedarbība uz sievietes ķermeni.

Urotrin sastāvs ietver komponentus, kuriem ir visaptveroša pozitīva ietekme uz sievietes ķermeni:

 1. Pine extract - priede tiek izmantots, lai ārstētu nieru un urīnceļu, ar cistīta, nieru kolikas, urolitiāzi, un daudzi citi.
 2. Cranberry extract - Dzērvenes ir pierādīts līdzeklis pret uroģenitālās sistēmas infekcijām, cistītu, nieru slimībām un citām slimībām. Efekts ir saistīts ar proantocianīnu (proanthocyanins) darbību, kas neļauj baktērijām iekļūt urīnceļos.
 3. Chamomile extract - kumelīte, pateicoties sastāvdaļai, kas pazīstama kā kumarīns (Coumarin), attīra asinis un stiprina uroģenitālo sistēmu ar skābekli un vitamīniem.
 4. Nettle Extract - pateicoties 6 izolektīniem, kas veido nātru ekstraktu, tas ir efektīvs aknu un žults ceļu slimību, nieru akmeņu slimību, dizentērijas, tūska un hroniska pastāvīga aizcietējuma gadījumā. Šķidrajam ekstraktam piemīt arī diurētiska, pretdrudža un pretiekaisuma iedarbība.
Svarīgs! Pētījumu rezultātā tika atklāts, ka ir labākais laiks, lai sāktu ārstēšanu. Sakarā ar vidējās temperatūras stabilizāciju tiek paātrināti vielmaiņas procesi organismā, tiek pastiprināta zāļu lietošanas ietekme. Izārstēšana notiek par 37% ātrāk nekā citos gada laikos.

Korespondents: Vai "Urotrin" ir kādas kontrindikācijas?

Lagzdiņa Anita:  Pirms zāļu lietošanas jākonsultējas tikai ar atsevišķu sastāvdaļu nepanesamību, kā arī sievietēm ar nieru mazspēju.

Zāles izveidoja valdības aģentūras. Un arī valsts ir zāļu formu īpašniece. Ražošana tagad tiek veikta, pamatojoties uz Veselības ministrijas iespējām, un tā pakāpeniski paplašinās. Tāpēc zāles tiek pārdotas tikai saskaņā ar īpašām programmām. Protams, ja farmācijas kompānija bija īpašnieks narkotiku «Urotrin», tad tas būtu pārdoti par daudz naudas. Bet šajā gadījumā īpašnieks ir valsts, un tāpēc zāles tiek pārdotas ATLAIDĒ. 

Bija paredzēts, ka zāles nonāks pārdošanā tikai pēc 6 mēnešiem, bet man izdevās vienoties ar reģionālajām varas iestādēm un nodrošināt finansējumu arī no mūsu budžeta. Tā rezultātā tagad mēs esam vienīgā valsts Eiropā, kur cilvēki var saņemt Urotrin ar atlaidi. Visi zāļu krājumi, kas tika koncentrēti noliktavās, tagad ir rezervēti mūsu reģionam un visām pilsētām 100 kilometru rādiusā no tā.

Korespondents: Kā cilvēki tagad var iegūt "Urotrin"? Vajadzīga palīdzība vai pase?

Lagzdiņa Anita: Viss, kas nepieciešams, ir dzīvot mūsu reģionā. «Urotrin» tiek nosūtīts tieši no noliktavas un piegādāts pa pastu. Pārvadājot to uz reģionu un izdodot kādā adresē, ar garām rindām un gaidot, mēs to uzskatām par sliktu ideju. Sievietes katru dienu cieš no urīna nesaturēšanas, un mēs joprojām viņus piespiedīsim stāvēt rindā un izjust stresu. Un tāpēc viss ir vienkārši - jūs atstājat pieprasījumu ar vārdu un tālruni, atbildot uz operatora tālruņa zvanu, jums jānorāda adrese un ērtais piegādes laiks. Tad jūs ejat uz pastu un paņemat "Urotrin".

Programmas noteikumi "Urotrin":

 • Uzturieties reģionā, kas ir programmas dalībnieks (pilsēta ()
  Akciju var izmantot tikai to reģionu iedzīvotāji, kuros pašlaik darbojas preferenciālā programma
 • Tikai personīgai lietošanai.
  Tas ir nepieciešams, lai rīkotos ar spekulantiem, kuri cenšas vairumtirdzniecībā izpirkt "Urotrin" un pārdot to par papildus samaksu.
 • Padarīt pieteikumu caur oficiālajā mājas programmas
  Oficiālā vietne ir ražotāja cenas garantija un aizsardzība pret spekulantiem.

Oficiālā pieteikuma forma

№29 957 no 30 000 kas
Lai saņemtu narkotiku "Urotrin" ar atlaidi reģionālajai reklāmas programmai.
Lai saņemtu “Urotrin” ar atlaidi zemāk esošajos laukos ierakstiet savu vārdu un kontakttālruni un noklikšķiniet uz pogas “PADARĪT PIETEIKUMU TAGAD”
Jauna cena:
* Konfidenciāli. Jūsu dati tiek nosūtīti tieši ražotājam. Nevienam, izņemot viņu, nav piekļuves tiem.

Korespondents: Paldies par jūsu interviju! Es ceru, ka tad, kad mūsu lasītāji no pilsētas uzzinās par šo rīku, viņi noteikti to izmantos, lai atbrīvotos no tik delikātas problēmas!

Pievienots pirms 12 stundām | Redaktoru piezīme: Svarīgas ziņas! Pašlaik programma pilsētā un reģionā darbojas līdz maijam ieskaitot. Pirms akcijas beigām oriģinālās zāles Urotrin var iegādāties OFICIĀLAJĀ VIETNĒ visiem ienācējiem! Pašlaik reklāmas pakešu atlikums pilsētā : 43 gabali.

Korespondents: Paldies vēlreiz. Uz drīzu redzēšanos!

KOMENTĀRI:
Evija Šaudiņa

Es esmu jums tik pateicīgs par informāciju par Urotrin. Ilgu laiku meklēju zāles, kas palīdzēs novērst urīna nesaturēšanas simptomus, man bija kauns satikt draugus. Es ļoti gaidu paku! Paldies!

Māra Skabaga

Paldies par ieteikumu. Es jau pasūtīju Urotrin. Tiešām par reklāmas cenu. Jau dzirdēju par viņu daudz labu. Bet aptiekās nevarēja atrast. Tagad es saprotu, kāpēc.

Lidija Rukmane

Zāles patiešām ir ļoti labas. Man bija urīna nesaturēšana gandrīz gadu. Slimība parādījās pēc trešās grūtniecības. Es izmēģināju daudzas konservatīvas ārstēšanas metodes. Palīdzēja tikai "Urotrin". Tagad viss ir kārtībā. Es ieteiktu ikvienam.

Baiba Prikule

Man ir tikai 28 gadi, un man ir urīna nesaturēšana. Pēc pulksten 20 es centos nedzert ūdeni. Pirms gulētiešanas, es vienmēr devos uz tualeti. Bet tomēr, tur bieži vien bija traipu uz gultas. Viņam bija ļoti kauns sava jaunieša priekšā, bet viņš saprata manas problēmas. Es mēģināju ārstēt, bet visi bez rezultātiem. Apmēram pirms 2 mēnešiem ārsts man piezvanīja pats un teica, ka ir kāds līdzeklis, kas varētu man palīdzēt. Un šīs zāles man patiešām palīdzēja, tagad es neesmu pilnībā atbrīvojies no šīs problēmas. Urīna nesaturēšana ir pilnībā pagājusi.

Vaira Vilciņa

Es pats to neesmu izmēģinājis, bet es zinu, ka mana drauga radinieks tika mocīts ar urīna noplūdi. Ar viņu tas notika pēc menopauzes. Liekas, ka viņa dzēra arī Urotrin, un arī viņš viņai palīdzēja.

Rudīte Lagzdiņa

Pareizi sakot, ka sievietes nevar pacelt vairāk par 3 kg. Visu mūžu mēs pārvadājam smagas somas, un tad mums plūst urīns, un mums neviens nav vajadzīgs. Mans vīrs tāpēc mani pameta! Viņš devās pie jaunas sievietes.

Mairita Liepiņa

Kā iegūt šo "Urotrin"?

Laima Mežmale

Šeit ir saite uz "Urotrin", bet pasteidzieties, kamēr ir atlaide. Viņš palīdzēja man daudz.

Inesa Zvirbule

Draugi, vai kāds pasūtīja no pilsētas ? Cik ilgi pakete iet uz mums? Vai jūs zināt?

Valērija Jēkabsone

Labdien, es esmu arī no pilsētas , un es arī pasūtīju Urotrin ražotāja vietnē, tā jau sen bija taisnība, bet tad šādas akcijas nebija un es stipri pārmaksāju, bet es to nenožēloju. Noplūdes ir pagājušas, un vairāk nekā pusgadu nav atkārtots gadījums. Nosūtīšana uz pilsētu aizveda mani tikai trīs dienas.

Dana Auziņa

Tikai neticams rīks, es iesaku visiem. Pēc Urotrin atklāšanas vairs nav vajadzības pēc citām zālēm!

Līga Alunāne

Vai rezultāts ir tik efektīvs!? Tad, varbūt, jums ir nepieciešams, lai uz sevi.

Regīna Apaļā

Kad es devos pie ārsta, viņš ieteica trenēt savus intīmos muskuļus. Es izdarīju, tas kļuva labāk. Bet joprojām urīns plūda, tas smakoja slikti. Un galu galā man palīdzēja arī «Urotrins». Kopumā, tas ir ļoti labs līdzeklis.

Helga Neretniece

Man arī ir vājas urīnpūšļa muskuļus. Ja pēkšņi klepoju, urīns bieži izplūst. Ne daudz, bet pietiekami, lai mainītu veļu. Es mēģināšu Urotrin pēc tik lieliskas programmas.

Ērika Janosa

Sakiet man cilvēkiem, vai viņš palīdzēs? Un tad no narkotikām un ārstiem nelieto

Sabīne Bērziņa

Neapšaubāmi! Urotrin ir ļoti spēcīga iedarbība, un pats galvenais - tas nekaitē pat veselībai. Tāpēc pasteidzies pasūtīt! Viņš man pilnībā palīdzēja izārstēt urīna nesaturēšanu.

Ilga Ozoliņa

Par operāciju - tā ir taisnība. Manam darba kolēģim, kuram ir 56 gadi, pagājušajā gadā tika operēta urīna nesaturēšana. Es priecājās par 10 mēnešiem, un pēc tam plūda vēlreiz. Turklāt pēc pašas operācijas tas ļoti ilgu laiku atguvās.

Iveta Pētersone

Izmantojot šīs zāles, mēs atbrīvojāmies no urīna nesaturēšanas vecmāmiņā!!! Vecmāmiņa ir 75 gadus vecs. Viņa jutās tieksmes, bet nav laika, lai saņemtu uz tualeti. Pirms tam viņa lietoja citas tabletes, taču tās nepalīdzēja. Par padomu draugiem mēģināja Urotrin. Problēma vairs nav.

Laima Petush

Man bija nesaturēšana pēc vēlīnām dzemdībām. Tas ir palicis bez zālēm. Problēma ilga gandrīz gadu. Urīna ne vienmēr plūst, bet, kad šķavas, pilieni vienmēr parādījās viņa apakšbikses. Pirms 2 mēnešiem es uzzināju par Urotrin. Es nolēmu pasūtīt. Zāles palīdzēja. Tagad gļēvuļi vienmēr ir sausi. Un vispār, kaut kā tas got labāk. Es jūtu, ka mani muskuļi kļūst labāki.

Anita Balodis

Šodien es to vienkārši pasūtīju. Ir liels veicināšanas tagad steigā! Es to pasūtīju ar atlaidi ražotāja oficiālajā vietnē, viņi ļoti ātri piezvanīja un apstiprināja pasūtījumu.

Dace Krūmiņa

Mūsu draugs privātā aptiekā pārdod Urotrin trīs reizes dārgāk, tāpēc es neuzdrošinājos pirkt, man bija žēl naudas. Un šeit es redzēju atlaidi un nekavējoties pasūtīju. Es jūtos labāk katru dienu, bet, šķiet, nekas neparasts.

Inese Ozoliņa

Es pats pieņemu Urotrin, draudzene to man atveda. Es atbrīvojos no urīna nesaturēšanas, un tagad es pastāvīgi glabāju Urotrin personīgo zāļu kabinetā, tikai gadījumā.

Evija Rukmane

Tas ir tiešām ļoti labas zāles! Urotrin palīdzēja arī mani! Zāles novērsa problēmu, no kuras es biju cietis vairākus gadus !! Liels paldies par šo rakstu! Mūsu zinātnieki ir labākie !!

Vaira Liepiņa

Cilvēki, sakiet man, kur jūs to iegādājāties? Urotrin nav nopērkams aptiekās. Es gribētu nekļūdīties, pretējā gadījumā nebūs rezultāta.

Laima Skabaga

Vēlreiz atkārtoju tiem, kuri nesaprata, kas rakstīts rakstā: Urotrin var pasūtīt TIKAI ražotāja oficiālajā vietnē, lai nekļūdītos, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Iet uz ražotāja vietni”, kas atrodas zemāk, un aizpildiet pieteikuma veidlapu šajā vietnē! Īpaši pilsētas iedzīvotājiem jūs varat saņemt atlaidi programmai, taču tā nedarbosies ļoti ilgi, tāpēc pasteidzieties ar pasūtījumu!